Адміністрація MySchool.ua отримала лист від Міністерства освіти і науки України, а саме - Департаменту загальної та дошкільної освіти

У листі йдеться про те, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 29.11.2012 р. №1345 "Щодо затвердження результатів експеременту з впровадження в загальноосвітніх закладах та органах управління освітою експеременту "ІСУО2012" не визначається порядок надання статистичної звітності. Також наголошуємо, що план державних статистичних спостережень щорічно затверджується розпорядженням або постановою Кабінету Міністрів України, що означає, що загальноосвітні навчальні заклади можуть використовувати портали та програмні засоби будь-яких розробників. 

А відповідно до підпункту 1 пункту 1 Статті 32. "Повноваження у сфері освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту" Закону України "Про місцеве самоврядування", до відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить управління закладами освіти, охорони здоров'я, культури, фізкультури і спорту, оздоровчими закладами, які належать територіальним громадам або передані їм, молодіжними підлітковими закладами за місцем проживання, організація їх матеріально-технічного та фінансового забезпесення. 
Отож шановні навчальні заклади, вже не є необхідністю користуватись платними освітніми мережами, вибір в Ваших руках. Сподіваємось, що він буде правильним і на нашу користь!

17 червня 2014