Адміністрація Всеукраїнської освітньої системи MySchool.ua з теплотою в серці вітає усіх з початком нового навчального 2014-2015 року.

Дорогі педагоги, батьки, учні!

Знову ранок першого вересневого дня наповнився звуками шкільного дзвоника. Знову вулиці міст і сіл розцвітають від дитячого щебету, посмішок і різнобарвних осінніх айстр. В цей день переплітаються в єдине ностальгічні погляди, смуток і радість, в цей день наша держава святкує свято першого дзвоника – свято мудрості, доброти і знань.

Сьогодні всі шляхи ведуть до школи, розпочинається новий навчальний рік – рік нових знань і звершень. Особливим і, беззаперечно, визначальним у житті він стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки вперше ступлять на незвіданий шлях. Не менш значимим він буде і для одинадцятикласників, яким доведеться обирати майбутню професію, чи для випускників середньо-спеціальних, чи вищих навчальних закладів, які вже реалізовуватимуть набуті знання на практиці.

Адміністрація Всеукраїнської освітньої системи MySchool.ua з теплотою в серці вітає усіх з початком нового навчального 2014-2015 року і висловлює подяку за щоденну напружену працю вчителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями і навиками, а й виховують свідоме молоде покоління громадян і патріотів, яке так необхідне при нинішній нестабільній політичній ситуації.

01 вересня 2014