Російським школярам заборонять доступ в соціальні мережі

Регіональна влада повинна заборонити доступ зі шкільних комп'ютерів на сайти, сторінки в соціальних мережах, форуми і дошки оголошень, які викликають страх, паніку і жах, заперечують сімейні цінності або містять мат.

У Переліку увійшла інформація, що закликає до самогубства, що викликає бажання палити, вживати алкоголь и наркотики, займатись проституцією і жебрацтвом. Крім того, школярам заборонять онлайн-ігри, що спонукають бойові або протиправні дії, будь-які анонімні форуми, чати, дошки оголошень, гостьові книги, програми-анонімайзери, банки рефератів, онлайн-казино і тоталізатори, сайти з оплатою через смс і сайти, що пропонують магію , чаклунство і чаклунство для вирішення життєвих питань.

Вимоги до провайдера, що надає доступ в інтернет в школах, можуть встановлювати самі навчальні заклади та регіональні влади, пояснили в Міносвіти. Раніше Генпрокуратура на запит депутата Держдуми Володимира Бурматова перевірила доступ в інтернет в школах і знайшла близько 12 тисяч порушень. Дві тисячі людей притягнули до дисциплінарної відповідальності.

03 лютого 2014