Всеукраїнська освітня мережа MySchool.ua вітає усіх з успішним завершенням навчального року

     Незважаючи на складну ситуацію в країні школам вдалось успішно завершити навчальний рік 2013/2014. Адміністрація всеукраїнської освітньої системи MySchool вітає всіх користувачів з успішним закінченням року та висловила подяку найактивнішим школам системи. 

          Цього року їх було 23: (Скадовська ЗОШ, Шевченківська ЗОШ, Балтазарівська ЗОШ, Хрестівська ЗОШ, Магдалинівська ЗОШ, Преображанська ЗОШ, НВК "Чаплинська школа-гімназія", НВК Асканія-нова "Позашкільний навчальний заклад-гімназія", Кам'яницька ЗОШ, Павлівська ЗОШ, Чаплинська спеціалізована школа I-III ступенів, Хлібодарівська ЗОШ, Таращанська НВК "Гімназія-Ерудит", Сімферопольська спеціалізований НВК "Сад-школа" №6, Чернівецький ліцей №2, Надеждівська ЗОШ, "Михайлівське ВПУ​​", Червоноградська ЗОШ №5, ТзОВ "Гімназія Пріорітет ​", Первомайська ЗОШ №17 ім. М.Вінграновського, Стрийська школа №2, БУВК "Школа-гімназія​"). 

      Що найбільш приємно, що і на окупованій території Автономної Республіки Крим школи також не припиняли свою роботу. Було відмічено роботу декількох шкіл регіону, а саме Сімферопольська спеціалізований НВК "Сад-школа" №6 та БУВК "Школа-гімназія​."

     Оригінали документів школи отримали на протязі двох тижнів поштовим переказом на адреси шкіл, та на превеликий жаль саме від шкіл Криму листи повернулись з відмовамиХоча, цю ситуацію можна було б списати на форс-мажор, ми приносимо свої вибачення школам і сподіваємось, що подяки все ще зустрінуться зі своїми адресатами. 

        Дякуємо що були в цьому навчальному році з нами і чекаємо ще більш плідного і активного наступного навчального року!

12 червня 2014