Заклади освіти отримали ліцензійні умови

Уряд затвердив ліцензійні умови впровадження освітньої діяльності. Відповідна постанова оприлюднена на Урядовому порталі.

Зазначений документ встановлює вимоги щодо впровадження освітньої діяльності у сферах вищої, професійно-технічної, середньої та дошкільної освіти.

Як зазначили в Міносвіти, затверджені вимоги стосуватимуться кожного місця провадження освітньої діяльності.

Ліцензування полягає у встановленні спроможності закладу освіти провадити освітню діяльність відповідно до встановлених вимог у відповідній сфері.

«Зокрема, у сфері вищої освіти – на певному рівні вищої освіти за певною спеціальністю; у сфері професійно-технічної освіти – за певною професією, спеціальністю або класами класифікаційних угруповань (під час ліцензування професійно-технічного (курсового) навчання на виробництві); у сфері загальної середньої освіти – за певним освітнім рівнем; у сфері дошкільної освіти – за певним видом дошкільної освіти», - повідомляють в Міністерстві освіти і науки.

Урядова постанова також визначає перелік документів, що підтверджують відповідність освітнього закладу вимогам щодо провадження освітньої діяльності, кадрові, технологічні та організаційні вимоги.

18 січня 2016