ЗНО 2014 або сезонна активність шахраїв, які пропонують відповіді до тестів

Як і кожного року, вже традиційно, абітурієнти готуються до вступу у вищі навчальні заклади, так само традиційно готуються і шахраї, які ніби то готові допомогти у цій підготовці. Ви можете впізнати їх по тому, що вони пропонують:

-         Придбати книги по підготовці до ЗНО, нібито рекомендовані УЦОЯО;

-         Придбати тестові завдання і відповіді до них;

-         Або і більш того – придбати вже готові сертифікати і не проходити ЗНО взагалі;

Всі такі послуги повинні одразу Вас насторожити, адже  такі люди добре знають свою справу, і добре знаються на психології. Тому їм чудово відомо, як сумніваються в своїх можливостях майбутні студенти, і на що вони готові піти задля отримання гарантій, що вдало складуть іспити з ЗНО.

    Як можна розпізнати шахраїв: вони розміщують оголошення в інтернеті, на сторінках в соціальних мережах, (для прикладу - https://vk.com/id249842134?%D0%9C%D0%BE%D0%B6%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%BE), ведуть переписки на форумах про те що своїми силами скласти іспити з ЗНО дуже складно або й взагалі неможливо, думаємо Ви вже з таким і самі зустрічались. Безумовно, це ті самі шахраї, котрі банально хочуть на Вас заробити, тим паче, що в 2014 році завдання до тестів вже неодноразово змінювали.

Щоб ціна шахрайства не виявилася надто високою, потрібно знати:

1. Сертифікати ЗНО проходять подвійну перевірку. При поданні документів до приймальної комісії результати, які значаться в сертифікаті ЗНО звіряються з електронною базою даних 
УЦОЯО в режимі on-line. Вдруге сертифікат проходить перевірку, коли видається наказ про зарахування студентів до ВНЗ України. Інформація в сертифікаті звіряється з письмовим варіантом протоколу ЗНО.

2. Розроблені і затверджені завдання і відповіді до тестів захищені на спеціальною системою, надійність якої не варто піддавати сумніву. Витік інформації із системи неможливий.

3. Що стосується посібників, то УЦОЯО не рекомендував жодного видання до друку. Жодне видавництво не має прав на використання логотипу УЦОЯО на навчальних посібниках і підручниках, які стосуються підготовки до ЗНО.

Порада від MySchool.ua - залишайтеся вірними собі і не сумнівайтесь в своїх можливостях, шановні абітурієнти, а якщо потрібна допомого в підготовці - зверніться до тих кому довіряєте, шукайте викладачів по рекомендаціях і удачі Вам. Ми в Вас віримо!

09 квітня 2014