SMS – сервіс екосистеми «Моя школа» http://myschool.ua/ ( Електронний щоденник / СМС Щоденник ) це розширені можливості для інформаування батьків за відсутності у них інтернет-доступу до свого профілю в екосистемі.

Часто батьки завантажені на роботі і не мають змоги бути в курсі справ своїх дітей в школі. Часом через це виникає непорозуміння між батьками, дітьми та вчителями.

SMS – сервіс екосистеми «Моя школа» http://myschool.ua/ ( Електронний щоденник / СМС Щоденник ) дозволяє вчителям своєчасно повідомляти батьків про проблеми дитини, тим самим, піднімаючи відвідуваність занятть і загальний рівень успішності учнів

В разі замовленнями конкретного інформаційного пакету, батьки та особи які беруть участь у вихованні дитини (опікуни, бабця, дідусь, та ін.) отримуватимуть на телефон SMS-повідомлення з змістом відповідно до обраного пакету.

Назва пакетуМаксимальнийАктивнийОптимальнийЛегкийІнтернет
Кожного дня ви отримуєте СМС повідомлення зSMSe-mail
Інформація про відсутність на уроках+++++
Інформація про зміни в розкладі++

+
Інформація про батьківські збори+++++
Інформація про успішність+++
+
Загальношкільна інформація+Інформація про заходи+Інформація про домашні завдання+Повідомлення про не виконані д/з++


Можливості системи:

  1. Розсилка SMS-повідомлень батькам може бути щоденною, раз на тиждень або раз в місяць.
  2. Оперативний виклик батьків в школу (вони отримують повідомлення на свій мобільний телефон одразу після його відправлення).
  3. Повідомлення про не виконані вчасно домашні завдання.
  4. Інформування батьків про майбутні шкільні заходи.
  5. Запрошення на екскурсії, поїздки в театри і т.д.
  6. Оперативне реагування на прогули учнів.
  7. Інформування про майбутні екзамени і контрольні роботи.
  8. Зміни в розкладі занять.

З кожним днем у цілому світі росте використання подібних систем. Подекуди це вже загальноприйнята норма яка довела свою ефективність. Адже з теорії управління персоналом відомо що 10% людей самомотивовані, 10% не піддаються жодним впливам мотивації, а 80% чудово виконують роботу або вчаться за умови належного контролю.

З досвіду впровадження подібних систем відомо, що після підключення школи до сервісу суттєво покращується успішність, а відвідуваність уроків зростає у 1,5 рази.